TulipDesign Graphic Design Studio TulipDesign oferta projektów graficznych English language

Portfolio projektów - Logo design

Zobacz przykłady naszych projektów graficznych: logo, identyfikacji wizualnej oraz innych materiałów marketingowych stworzonych przez Tulipdesign dla firm z branży IT, prawno-podatkowej, finansowej oraz różnych sklepów (listę klientów można zobabczyć na stronie Referencji).

Skróty do innych projektów w portoflio:

[ Logo design   *   Materiały marketingowe (papeteria, broszury)  *  Grafika Internetowa (strony www, infografiki, ikonki) ]

Logo Procom
Projekt Logo Procom System
Firma Procom System działa na rynku automatyki i informatyki. Projekt ten przedstawia dwa przenikające się koła, co sugeruje połączenie w celu kompleksowej obsługi klienta. Logo ma nowoczesny charakter i przedstawia profesjonalizm i innowacyjność .
Logo Walasek
Projekt Logo Walasek
Jest to kancelaria doradztwa prawno-podatkowego. Znak graficzny przedstawia literę "W", która jednocześnie składa się z 3 postaci, co nawiązuje do doradztwa. Projekt charakteryzuje się klasyczną elegancją.
Logo Zamorskie_kolonie
Logo Zamorskie Kolonie
Jest to sklep internetowy sprzedający gry planszowe – rodzinne, strategiczne, ekonomiczne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znak graficzny – żaglowiec nawiązuje zarówno do nazwy jak i do planszowych gier strategicznych. Logo ma nowoczesny choć elegancki charakter.
Logo Wnuk
Projekt Logo Salonu urody
Logo zaprojektowane dla salonu urody. W znaku graficznym widać kobietę przeglądająca się w lustrze. Całość ma delikatny i kobiecy charakter.
Logo Pharma
Projekt Logo Pharma
Firma zajmuje się sprzedażą internetową odzieży medycznej. Znak graficzny jest abstrakcyjny projektowany pod kątem kobiet jako głównych odbiorców. Projekt jest nowoczesny i harmonijny a kolor malinowy podkreśla kobiecy charakter.
Logo fabryka_alkoholi
Projekt Logo Fabryka Alkoholi
Fabryka Alkoholi to sklep z ekskluzywnymi alkoholami. Dwie butelki postawione koło siebie sugerują kominy fabryki, co nawiązuje do nazwy. Całość ma artystyczny i elegancki charakter.
Logo Esmebel
Projekt Logo Esmebel
Projekt logo wykonany dla firmy zajmującej się sprzedażą mebli drewnianych przez Internet. Drzewa w znaku graficznym mają symbolizować ekologię i prawdziwe drewno. Logo ma przyjazny, naturalny charakter.
Logo Elpiano
Projekt Logo Elpiano
Firma zajmuje się sprzedażą pianin cyfrowych. Projekt graficzny nawiązuje do kształtu pianina (górna linia) i klawiszy, a pomiędzy nimi wpisana jest nazwa firmy. Całość ma elegancki charakter.
Projekt Logo Bukiety Madlen
Projekt Logo Bukiety Madlen
Firma zajmuje się tworzeniem słodkich kompozycji kwiatowych, bukietów i koszy upominkowych składających się ze słodyczy oraz elementów papierowych, sztucznych kwiatów itp. Znak graficzny przedstawia kompozycję kwiatową w delikatnym, kobiecym stylu.
Logo big_screen_media
Projekt Logo Big Screen Media
Logo dla firmy sprzedającej usługi reklamowe na dużych ekranach montowanych w punktach handlowych. Układ prostokątów nadaje wrażenia ruchu, co nawiązuje do ruchomego obrazu wyświetlanego na ekranach. Logo ma nowoczesny i dynamiczny charakter.
Logo best_boats
Projekt Logo Best Boats
Projekt logo dla firmy zajmującej się sprzedażą, czarterami i serwisem łodzi motorowych i jachtów. Znak graficzny pokazuje łódź motorową na wodzie. Logo ma dynamiczny, ale i ekskluzywny charakter.
Logo be_happy
Logo Be Happy
Projekt logo dla przedszkola w Czechach. Znak graficzny pokazuje uśmiechniętą buźkę. Logo jest w dziecięcym stylu i ma radosny charakter (co nawiązuje do nazwy).
Logo A2Z_translating
A2Z Translating Logo
Logo przygotowane dla firmy zajmującej się tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi. Strzałki w obydwu kierunkach symbolizują tłumaczenie, a okrąg międzynarodowy charakter.
Logo osiedla mieszkaniowego wiosna
Projekt Logo Osiedla Mieszkaniowego
Logo zaprojektowane dla osiedla mieszkaniowego, gdzie tulipan nawiązuje do wiosny i nadaje całości radosny i elegancki charakter.
Projekt Logo Aquano
Projekt Logo Aquano
Projekt logo wykonany na potrzeby sklepu internetowego handlującego akcesoriami łazienkowymi. Literka "Q" składa się z bąbelków i nawiązuje do wody i czystości.
Projekt Logo Konwentykiel
Projekt Logo Konwentykiel
Projekt logo dla portalu dającego możliwość nawiązania współpracy pomiędzy księgowymi. Znak graficzny pokazuje grupę ludzi podążających w tym samym kierunku. Logo ma prosty i nowoczesny charakter.
Logo Projekt Harding Test Online
Projekt Harding Test Online
Logo zaprojektowane dla portalu internetowego zajmującego się tematyką sprawdzania materiału emisyjnego pod kątem możliwości wywołania napadów epileptycznych. Znak graficzny pokazuje ekran, a słow test wpisane jest w jego środek, co symbolizuje sprawdzenie materiałów przygotowanych do emisji. Logo ma nowoczesny charakter.
Projekt Logo Dental Service
Projekt Logo Dental Service
Jest to projekt logo dla firmy oferującej kompleksowe usługi stomatologiczne, ale również inne takie jak leczenie zaburzeń snu. Ze względu na szerszy zakres działalności znak graficzny ma bardziej ogólny i abstrakcyjny charakter.
Logo Assistanca
Projekt Logo Assistanca
Projekt logo dla firmy działającej w sektorze odszkodowań. Projekt ma przyjazny charakter oraz kojarzy się z ochroną i bezpieczeństwem (litera "A" chroniona czerwonym kształtem).
Projekt Logo Copyright
Projekt Logo Copyright
Projekt logo przygotowany dla Drukarni cyfrowej. Znak graficzny przedstawia zadrukowane kartki papieru. Projekt ma prosty i nowoczesny charakter.
Projekt Logo Literra
Projekt Logo Literra
Logo zaprojektowane dla kilku księgarni internetowych połączonych jedną marką. Znak graficzny przedstawia książkę, natomiast stylizowana litera "e" w nazwie sugeruje internet.
Projekt Logo Tolle et lege
Projekt Logo Tolle et lege
Logo zaprojektowane dla księgarni internetowej. Przedstawia ono książkę z zakładką, której koniec przechodzi w literę "e". Logo jest wyraziste i łatwe do skojarzenia.
Projekt Logo Malowana Para
Projekt Logo Malowana Para Firma zajmuje się organizowaniem ślubów i wesel oraz imprez towarzyszących. Znak graficzny przedstawia narysowaną Młodą Parę. Całość jest w delikatnym i kobiecym stylu.
Logo x
Logo Poland Expo Saragossa 2008
Propozycja logo dla Polskiej reprezentacji na EXPO 2008 w Saragossie. Logo nawiązuje do wody, zgodnie z tematyką wystawy, jak również do koncepcji architektonicznej (styl nowoczesnego jachtu).
Logo x
Projekt Logo Agnieszka Kurzela
Projekt przygotowany dla autorskiej pracowni architekta wnętrz. Logo ma prosty i nowoczesny charakter bardzo dobrze wpasowujący się we współczesne trendy designu.
Logo x
Projekt Logo Eko Torysa
Logo dla stowarzyszenia regionalnego Ekotorysa ze Słowacji zrzeszającego gminy położone nad rzeka Torysą. Znak graficzny pokazuje rzekę, pod nią trawę, a nad nią słońce.
Logo x
Projekt Logo Sierra Madre
Sierra Madre to wydawnictwo książeczek oraz produktów dla najmłodszych dzieci. Znak graficzny pokazuje motyla, na którego skrzydłach widnieje litera "S". Projekt ma lekki i radosny charakter i nawiązuje do pobudzania wyobraźni i kreatywności.
Logo x
Projekt Logo BABcamp
Logo dla serii konferencji networkingowych. Znak graficzny pokazuje platformę łączącą uczestników. Projekt ma nowoczesny charakter.
Logo Coral Fern Island Resort
Logo Coral Fern Island Resort
Projekt logo dla kurortu nadmorskiego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Znak graficzny nawiązuje do nazwy "Fern" – paprotka i "Coral" – koral, w tym wypadku trochę dalsze skojarzenie z rozgwiazdą. Lekkiego wakacyjnego charakteru dodaje liternictwo "Coral Fern".
Projekt Logo Evodata
Projekt Logo Evodata
EvoData to firma działająca w branży IT, oferująca sprzedaż sprzętu, usługi serwisowe oraz outsourcing IT. Znak graficzny pokazuje stylizowane litery "e" i "D", co nawiązuje do nazwy. Projekt ma nowoczesny charakter, pasujący do branży.
Logo fresh_effect
Projekt Logo Fresh Effect
Projekt logo dla firmy zajmującej się czyszczeniem wykładzin, tapicerki oraz sprzątaniem biur. Znak graficzny przekazuje koncepcję świeżości poprzez zestawienie kropel wody z zielonym listkiem.
Projekt Logo Jobdesk.pl
Projekt Logo Jobdesk.pl
Jobdesk to portal dla szukających pracy. Znak graficzny nawiązuje do nazwy i pokazuje tablicę, a na jej tle stylizowane sylwetki ludzi podążające do przodu. Logo symbolizuje miejsce dla osób aktywnych, szukających ścieżek rozwoju.
Projekt Logo Ekki Design
Projekt Logo Ekki Design
Jest to logo zaprojektowane dla firmy, która zajmuje się tworzeniem mebli na wymiar. Kształt liter "sig" nawiązuje do ułożenia mebli w przestrzeni mieszkania. Projekt ma prosty i nowoczesny charakter.
Projekt Logo Seminarium Duchowne w Warszawie
Projekt Logo Seminarium Duchowne w Warszawie
Projekt logo dla seminarium duchownego w Warszawie. Sygnet przedstawia patrona seminarium Jana Chrzciciela. Logo ma elegancki i klasyczny charakter.
Projekt Logo Home Stagers Network Polska
Projekt Logo Home Stagers Network Polska
Logo przygotowane dla firmy tworzącej sieć profesjonalnych Home Stagerów. Projekt nawiązuje do elementów wystroju wnętrz, proste kształty tworzą jednocześnie kształt domu. Projekt ma nowoczesny i uporządkowany charakter.
Projekt Logo Birreti
Projekt Logo Birreti
Firma Birreti zajmuje się zimową branżą odzieżową(akcesoria): rękawiczki, szale, nakrycia głowy. Tutaj znak graficzny pokazuje symbolicznie człowieka, który ma rozwiany szal i czapkę na głowie. Projekt ma bardzo elegancki i ekskluzywny charakter.
Projekt Logo Rabatownia.pl
Projekt Logo Rabatownia.pl
Rabatownia.pl to serwis internetowy, przez który firmy tworzą promocje, różnego rodzaju rabaty i zniżki na zakupy, usługi czy spędzanie czasu wolnego. Torba zakupowa i znak procenta przedstawiają tematykę serwisu. Projekt ma nowoczesny charakter.
Projekt Logo Firma Milewski
Projekt Logo Firma Milewski
Firma zajmuje się sprzedażą i instalowaniem urządzeń klimatyzacji i wentylacji. Projekt logo nawiązuje do przepływu powietrza, a półkola symbolizują urządzenia do klimatyzacji. Projekt ma lekki, odpowiedni do branży charakter.
Projekt Logo Credit Factory
Projekt Logo Credit Factory
Firma zajmuje się pośrednictwem w udzielaniu kredytów: hipotecznych, gotówkowych i samochodowych. Znak graficzny pokazuje kominy fabryki, które układają się w kształt liter "C" i położonego "F", co nawiązuje do nazwy.
Projekt Logo Decoroom
Projekt Logo Decoroom
Projekt logo dla firmy zajmującej się profesjonalną aranżacją i wykończeniem wnętrz. Logo składa się z logotypu, gdzie dwie litery "oo" zostały zamienione przenikającymi się prostokątami, co z jednej strony nawiązuje do ciekawych aranżacji, a z drugiej jest "designerskim" elementem graficznym. Projekt ma stylowy i nowoczesny charakter.

Zobacz również portfolio innych projektów:

[ Logo design   *   Materiały marketingowe (papeteria, broszury)  *  Grafika Internetowa (strony www, infografiki, ikonki) ]